Članarina in prijava

Članarina

Kopico aktivnosti, ki so jih bili v preteklih letih v programih zimovanj deležni naši člani, tudi letos ponujamo vsem imetnikom SK Koper card. Članska izkaznica je vstopnica za vse klubske programe, od zimovanj do posebnih ponudb, s katerimi Vam bomo popestrili dneve, ki jih boste z nami preživeli na snegu.

Enotna članarina za vse, ki želijo postati člani Smučarskega kluba Koper, Zavoda za zimsko športne aktivnosti v sezoni 2020/2021, je 28 €.

Otroci, rojeni po 28. 11. 2016*, članarine ne plačajo (*izjema:glej tečaje smučanja).

Otroke – juniorje (rojene po 28. 11. 2004) včlanijo v Zavod starši, od katerih mora biti vsaj eden hkrati član kluba.

Prijava

Ponovno imate možnost, da se včlanite v SMUČARSKI KLUB KOPER in morda tudi prijavite v katero od zimovanj preko pisarne na sedežu zavoda, na naslednji način:

 • Pokličite nas po telefonu v Koper kadarkoli v času uradnih ur in nam sporočite Vaše želje.
 • Takoj bomo preverili možnosti in Vam dali številko rezervacije, ki jo bomo spoštovali 5 delovnih dni.
 • Za tem izpolnite pristopno izjavo in nam jo skupaj z dokazilom o poravnavi članarine pošljite na naš naslov, ali nam jo posredujete na naš e-mail. Na položnico (v rubriki: namen nakazila) navedite številko rezervacije.
 • Članarino nakažete na transakcijski račun SMUČARSKEGA KLUBA KOPER
  št.: SI56 1010 0003 2353 472.
 • Na ta način bosta vaše članstvo in/ali rezervacija dokončno urejena. Po pošti boste od nas prejeli članske izkaznice, izpolnjeno prijavnico in potrdilo.
 • Po preteku petih dni, bomo v nasprotnem primeru smatrali, da od rezervacije odstopate.

PRENESI PRISTOPNO IZJAVO


Pogoji

 • Po izpolnitvi pristopne izjave in plačilu članarine z Zavodom boste pod klubsko ugodnimi pogoji zimovali v tujini. Članstvo v Zavodu je prostovoljno in je hkrati pogoj za udeležžbo na našših zimovanjih.
 • Na ta način sprejmete vse pogoje, ki jih nudi Smučarski klub Koper, Zavod za zimsko ššportne aktivnosti svojim članom. Članarina je letna (do 30. 9. 2021), zato Vam omogoča sodelovanje na več klubskih programih v sezoni. Članarino je mogoče poravnati v gotovini ali z nakazilom na našš transakcijski račun.
 • Članarine Zavod ne vrača.

Opozorila ob prijavi

 • Stroške najema apartmajev ali nakupa smučarskih kart boste poravnali ponudnikom storitev ob prihodu na zimovanje.
 • Pri nekaterih zimovanjih imamo zaradi zahtevnosti pri organizaciji predvideno akontacijo, ki je nujna zaradi dokončne potrditve vaše rezervacije. Akontacija je povsod predvidena v višini 30% cene aranžmaja in je vračljiva samo v primeru, ko  programa ni mogoče realizirati zaradi pomanjkanje snega, naravnih okoliščin ali pomanjkanja prijav.